למה אנחנו?

שילוב של ניסיון משפטי וידע רפואי

תחום נזקי הגוף בכלל ותחום הרשלנות הרפואית בפרט, נמצאים על קו התפר של עולם המשפט ועולם הרפואה. לכן, השילוב הייחודי בין הידע המשפטי המעמיק והידע הרפואי הרחב המצוי ברשותנו, מאפשר לנו להבין את הנתונים המופיעים בתיק הרפואי שלכם, לזהות במהירות ובדיוק רב את סיכויי הצלחת התביעה ולחסוך מכם הרפתקה ארוכה ומתישה שעלולה להסתיים בעוגמת נפש ובהוצאות כספיות מיותרות. עם הגשת התביעה, תגלו ששילוב נדיר זה, המשמש עבורנו כלי רב-עוצמה בניהול שיח עם רופאים, בחקירת עדים מומחים ובגיבוש חוות הדעת הרפואית, מעניק לכם יתרון אמיתי בדרך למימוש זכויותיכם.

 

היכרות אישית ומקצועית עם מומחים רפואיים בעלי שם

חוות הדעת הרפואית היא כלי משפטי ראשון במעלה, בניהול תיקים בתחום נזקי הגוף. במקרים רבים, ההכרעה בשאלת זכותכם לפיצוי, מושתתת על חוות דעת שניתנה על ידי מומחה רפואי. לכן, אנו מנהלים קשרי עבודה שוטפים עם מומחים רפואיים בעלי שם, אשר חוות דעתם זוכה להערכה בבית המשפט.

 

מקסימום תוצאות במינימום הוצאות

פעילותו המשפטית השוטפת של המשרד בתחום נזקי הגוף, יחד עם הידע הרחב בתחום הרפואה וההיכרות הקרובה עם נבכי מערכת הבריאות הישראלית, מאפשרים לנו לייעל את התהליך המשפטי, למזער את הוצאות המשפט ולמקסם את סיכויי התביעה. זאת באמצעות התאמה מדויקת בין סוג הפגיעה הגופנית ממנה אתם סובלים, למומחה הרפואי המתאים ביותר וניהול מקצועי ואפקטיבי של תהליך התביעה.

 

נחישות חסרת פשרות – עד למימוש הזכויות

כפי שכל אחד מלקוחותינו כבר יודע, אנו מלווים אתכם אישית ונחושים להילחם עבורכם ללא פשרות, להפוך כל אבן, לאתר כל מומחה וכל מסמך רפואי ולא להרפות – עד למימוש מלוא זכויותיכם, על הצד הטוב ביותר.

עורכי_דין_אונגר_שויגמן
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס:
דילוג לתוכן