אודות

מי אנחנו?

אונגר שויגמן, משרד עורכי דין, הוא משרד המתמחה בתחום הרשלנות הרפואית ונזקי הגוף ועוסק בדיני נזיקין, טיפול בתביעות תאונות דרכים ותאונות עבודה, ניהול תביעות כנגד חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון.

צוות המשרד ילווה אתכם אישית, יפעל בנחישות חסרת פשרות לשמירת הזכויות המוקנות לכם על פי חוק ויעניק לכם ייצוג מקצועי אפקטיבי – עד להשגת הפיצוי המרבי לו אתם זכאים.

היכרות אישית ומקצועית עם מומחים רפואיים בעלי שם

חוות הדעת הרפואית היא כלי משפטי ראשון במעלה, בניהול תיקים בתחום נזקי הגוף. במקרים רבים, ההכרעה בשאלת זכותכם לפיצוי, מושתתת על חוות דעת שניתנה על ידי מומחה רפואי. לכן, אנו מנהלים קשרי עבודה שוטפים עם מומחים רפואיים בעלי שם, אשר חוות דעתם זוכה להערכה בבית המשפט.

מקסימום תוצאות במינימום הוצאות

פעילותו המשפטית השוטפת של המשרד בתחום נזקי הגוף, יחד עם הידע הרחב בתחום הרפואה וההיכרות הקרובה עם נבכי מערכת הבריאות הישראלית, מאפשרים לנו לייעל את התהליך המשפטי, למזער את הוצאות המשפט ולמקסם את סיכויי התביעה. זאת באמצעות התאמה מדויקת בין סוג הפגיעה הגופנית ממנה אתם סובלים, למומחה הרפואי המתאים ביותר וניהול מקצועי ואפקטיבי של תהליך התביעה.

צוות המשרד

עו"ד אדיר שויגמן

שותף

עו"ד אנה אונגר

שותפה

נגן וידאו אודות אנה אונגר בראיון טלוויזיה

סוכן ביטוח שעבר ניתוח פשוט לכאורה של תיקון בקע טבורי (מוכר כהרניה או קילה) הגיש תביעת רשלנות רפואית נגד מדינת ישראל ובית החולים איכילוב דרך משרדנו כשבסופה קבע בית המשפט  כי אכן הייתה רשלנות והתובע זכאי לפיצוי משמעותי. וזאת לאחר שעברנו על הדוחות הרפואיים וחשפנו את הטעות שנעשתה טעות במהלך הניתוח.

נגן וידאו אודות אונגר שויגמן בתוכנית של אורלי וגיא

רוב המבוטחים לא מודעים לחשיבות הייעוץ המשפטי בטרם פניה לחברת הביטוח, ולעיתים הדבר אף מביא לאיבוד הזכאות. עו"ד אדיר שויגמן השתתף בתוכנית הבוקר של "אורלי וגיא" בנוגע לתיק שמנוהל במשרדינו, בו חולה ניוון שרירים נדחה על ידי חברת הביטוח.

לפגישת ייעוץ ראשונית צרו אתנו קשר​