הצלחות המשרד בתקשורת

בחור שהתאמן במתקן בסגנון נינג'ה נפל מגובה שני מטרים, שבר חולייה – ונותר עם נכות.

הצעיר התבקש לטחון כמות גדולה של בשר במכונת הבשר במקום, אז נתקעה ידו במכונה ונקטעה. העו"ד המייצג: "בניגוד לנהלים – במקום לא היה מיגון למכונה". 

נהג הסעות ילדים בן 70 חש ברע, הגיע לרופא המשפחה שביצע לו בדיקת אק"ג. אף שתוצאות הבדיקה לא היו תקינות הרופא שלח אותו לביתו, ולאחר יומיים, חרף מאמצי החייאה שעבר – הוא נפטר

מנהל תחנת דלק שרצה לקדם את העסק נפגע בברכו. בתחילה דחה ביהמ"ש השלום את תביעתו, אך בערעור נקבע: העלייה על הסולם הייתה למטרת עבודה

השפעות הניתוח לתיקון בקע טבורי שעבר באיכילוב מנעו מבן 55 לגרוף רווחים מפרויקט ביטוחי שעליו עמל שנים. המדינה חויבה לשלם לו סכום עתק

בן 17 שבר את הרגל בעקבות התאונה שהתרחשה לפני כשנה וחצי. ביהמ"ש אישר הסכם פשרה אליו הגיעו הצדדים

בת 46 עברה כריתה מניעתית של שדיה מחשש לסרטן בבית החולים רמב"ם. לאחר מכן עברה ניתוח לשחזור שדיים אך הוא נכשל ושדיה עוותו. כעת היא תובעת מיליוני שקלים ממשרד הבריאות. "השחיתו לי את השדיים. הייתי שפן ניסיונות שלהם", היא טוענת. המדינה והרופאים דוחים על הסף את הטענות. מתוך MAKO

כ-1.5 מיליון שקלים לגבר שנפצע בתאונת דרכים עת נהג על רכב מסוג "ריינג'ר" במסגרת יום כיף בעבודה.

סוכן ביטוח בן 51 מתל אביב אובחן כסובל מבקע טבורי. הוא נכנס לניתוח קל שאמור לפתור את הבעיה, אך במקום זאת הניתוח רק החמיר אותה. כעת, לאחר שישה ניתוחים, הוא תובע את בית החולים איכילוב על רשלנות רפואית שהובילה לטענתו לאחוזי נכות

בעקבות התאונה נאלצה הנפגעת בת ה-89 לעבור ניתוח בירך והפכה סיעודית. בית המשפט קבע שרשת המרכולים התרשלה בניקיון הסניף ובדאגה לבטיחות הלקוחות

צעיר שנפגע בתאונת דרכים הגיש תביעה כנגד חברת הביטוח וזכה בפיצוי בסך של 402 אלף שקלים בנוסף לסך של 370 אלף שקלים שקיבל מהמוסד לביטוח לאומי.

נטען כי קופת החולים לא פעלה לכריתת פוליפ של אישה מבוגרת עם היסטוריה משפחתית של סרטן המעי הגס. הוא התפתח לגידול ממאיר עם גרורות בכבד

אלמנה טוענת שבעלה המנוח התלונן על כאבים בחזה בפני רופא המשפחה בכללית, וחרף ממצאי האק"ג על אוטם בשריר הלב – הוא שוחרר לשגרת יומו

בית משפט השלום ברחובות קבע לאחרונה שחברת הביטוח "כלל" תפצה בכ-255 אלף שקל צעיר שנפצע בתאונת דרכים. השופט רנה הירש דחתה את טענת הביטוח, שהתבססה בין השאר על תמונות מהפייסבוק שבהן הוא מתועד מרים את אשתו, ולפיה הפגיעה לא הייתה קשה.

משרד הביטחון הסכים לפצות את משפחתו של מקסים בסקין ז"ל שנהרג ב-2008 בתאונה ברכב צבאי, למרות שנמצא אלכוהול בדמו. במסגרת פשרה בין הצדדים ויתרה המשפחה על דרישה להכיר בה כשכולה.

בית החולים לא אבחן את מצבו הרפואי של התובע כראוי ושחרר אותו באבחנה של מחלה ויראלית בלבד. כשיצא מבית החולים התעלף, שבר את הרגל ופוצה בלמעלה ממליון שקלים!

אביגיל אזרד הגיעה במצב קשה לבית החולים הלל יפה לאחר שהתמוטטה בבית הספר, הרופאים אבחנו אצלה זיהום ברקמת המוח וקבעו טיפול תרופתי. בהמשך הועברה לבית החולים שיבא, שם הוחלפה התרופה ובעקבות טעות במינון חלה הידרדרות במצבה. "הילדה היפה והטהורה שלי הלכה ונעלמה"

עבר למעלה מעשור מאז שאור בג מקריית אתא נדחפה במדרגות בבית ספרה ונשארה עם צלקת לכל חייה. "זה נסגר, אבל לא באמת, זו לא שריטה קטנה ולא כיף להיזכר בזה". פציעה בשטח בית ספר לפני כ-12 שנה זיכתה לאחרונה חיילת משוחררת בפיצויים בסך של 220 אלף שקל. אור בג מקריית אתא קיבלה כ-180 אלף שקל בתביעת נזיקין מול משרד החינוך, עיריית קריית אתא וכלל, חברה לביטוח, ו-40 אלף שקל נוספים, שאותם קיבלה מכלל מפוליסה, שבה כל התלמידים מבוטחים.

בית החולים לא אבחן את מצבו הרפואי של התובע כראוי ושחרר אותו באבחנה של מחלה ויראלית בלבד. כשיצא מבית החולים התעלף, שבר את הרגל ופוצה בלמעלה ממליון שקלים!

נפגע עבודה ביקש לחשב את הפסדי השכר שלו הרבה אחרי גיל הפנסיה החוקי (67) כיוון שהוא איש עבודה שהתכוון להמשיך בעמלו עוד שנים רבות. חברת הביטוח "הפניקס" ניסתה להשתמש בחריצותו לרעתו, אך נדחתה.

המאבק להוכחת פגיעה בעקבות טיפול רפואי וקבלת פיצויים, הוא מורכב ונדרשת לו מיומנות משפטית מקצועית. עורכי דין לרשלנות רפואית מסבירים מה כולל הליווי והשירות שהם מעניקים וכיצד מתנהל ההליך המשפטי

לקוחות משרד עו”ד אונגר-שויגמן מדווחים על הישגים משמעותיים בהגשת תביעות בגין נזקי גוף, רשלנות רפואית, תאונות דרכים ועוד. יצאנו לראיין את העומדים בראש משרד עורכי הדין לקבלת מושג כיצד ניתן להגדיל את סיכויי ההצלחה בניהול תיקים מסוג זה.

רופא מרדים (57) שהועסק בבית החולים אסותא תל אביב, התבקש לסייע בהעברת מטופלת, שמשקלה יותר מ-120 ק”ג, ממיטת ניתוחים למיטה אחרת, למרות שהדבר לא כלול כלל במסגרת תפקידו. הוא נחבל בגבו ונאלץ לעבור ניתוח בעצמו. בי"ח אסותא פיצה אותו בחצי מיליון שקלים.

תושב עכו נפגע כשיצא מהחוף דרך אזור שהיה בשיפוצים. קורת עץ שעליה דרך נשברה והוא נפל. ביהמ"ש קבע: העירייה והקבלן המבצע יפצו אותו

האם קיימת בישראל תופעה של ניתוחי יתר הגורמים לנזקים? כך לפחות נטען בתביעה נזיקית אותה הגישה תושבת קריית ים באמצעות עוה"ד אנה אונגר ממשרד עורכי הדין אונגר שויגמן – נגד בית החולים רמב"ם ונגד משרד הבריאות המפעיל אותו.

נהג האמבולנס דהר עם מטופלים ברחובות טבריה, והתנגש בעוצמה במיניבוס שלא עצר בתמרור עצור| בתאונה נפצעו כ-25 איש. בביטוח הלאומי סירבו להכיר בנכותו של נהג האמבולנס למרות שהפך לשבר כלי | וועדת ערר שאליה עתר עו"ד אדיר שויגמן הפכה את ההחלטה – והוא יפוצה בכ-1.6 מיליון שקלים.

האם אתם זכאים לפיצויים בשל תאונת עבודה? מהם הצעדים הכרוכים בהגשת התביעה? כיצד תוכלו לוודא שתקבלו את מלוא הפיצוי המגיע לכם? עו"ד לתאונות עבודה בחיפה אנה אונגר ואדיר שויגמן, משיבים על שאלות חשובות בנושא תאונות עבודה ומחלות מקצוע.

בסך 165 אלף שקלים. בני זוג מעמק חפר שעשו דרכם חזרה ממפגש רומנטי, התנגשו בחזיר בר שחצה את הכביש. לאחר מאבק משפטי הם זכו לפיצוי מחברת הביטוח.

זו הייתה אמורה להיות עוד בדיקת קולונוסקופיה שגרתית עבור אישה, שבשל היסטוריה משפחתית של סרטן המעי הגס, ביצעה בדיקות קולונוסקופיה מרובות ובאופן קבוע. אלא שעל פי תביעה שהגישה עו"ד אנה אונגר, בשמה של האישה, נגד "אסותא מרכזיים רפואיים", הבדיקה הזו הייתה עבורה הרת גורל.

עובד שנפל דרך תקרה שקרסה בקרית אתא וריסק את ידו, יפוצה ביותר מ-200 אלף שקל, במסגרת פשרה בין עורך דינו, אדיר שויגמן, ממשרד עורכי הדין אונגר-שויגמן (סניף לוחמי הגטאות). על פי תביעה, פועל הבניין (41) עסק בפירוק גג של בניין בקרית אתא, איבד לפתע את שיווי משקלו, לאחר שהסולם שעליו טיפס פער בור ברצפה, והוטה בפתאומיות.

מדיה

ראיונות טלוויזיה

נגן וידאו אודות אנה אונגר בראיון טלוויזיה

סוכן ביטוח שעבר ניתוח פשוט לכאורה של תיקון בקע טבורי (מוכר כהרניה או קילה) הגיש תביעת רשלנות רפואית נגד מדינת ישראל ובית החולים איכילוב דרך משרדנו כשבסופה קבע בית המשפט  כי אכן הייתה רשלנות והתובע זכאי לפיצוי משמעותי. וזאת לאחר שעברנו על הדוחות הרפואיים וחשפנו את הטעות שנעשתה טעות במהלך הניתוח.

נגן וידאו אודות אונגר שויגמן בתוכנית של אורלי וגיא

רוב המבוטחים לא מודעים לחשיבות הייעוץ המשפטי בטרם פניה לחברת הביטוח, ולעיתים הדבר אף מביא לאיבוד הזכאות. עו"ד אדיר שויגמן השתתף בתוכנית הבוקר של "אורלי וגיא" בנוגע לתיק שמנוהל במשרדינו, בו חולה ניוון שרירים נדחה על ידי חברת הביטוח.

לפגישת ייעוץ ראשונית צרו אתנו קשר​