מהתקשורת

ניקוב מעי בבדיקת קולונוסקופיה

תביעה נגד אסותא: הגיעה לבדיקת קולונוסקופיה, והרופאים קרעו את מעיה. כתוצאה מכך הפכה האישה לסיעודית.

12 שנה אחרי – תלמידה שנפלה תפוצה ב-220 אלף שקל

עבר למעלה מעשור מאז שאור בג מקריית אתא נדחפה במדרגות בבית ספרה ונשארה עם צלקת לכל חייה. "זה נסגר, אבל לא באמת, זו לא שריטה קטנה ולא כיף להיזכר בזה".

עורך דין לתאונות עבודה בצפון: הכירו את משרד עורכי הדין אונגר שויגמן

האם אתם זכאים לפיצויים בשל תאונת עבודה? מהם הצעדים הכרוכים בהגשת התביעה? כיצד תוכלו לוודא שתקבלו את מלוא הפיצוי המגיע לכם? עו"ד לתאונות עבודה בחיפה אנה אונגר ואדיר שויגמן, משיבים על שאלות חשובות בנושא תאונות עבודה ומחלות מקצוע.

חייל נהג שתוי ונהרג, המדינה תפצה את משפחתו ב-1.1 מיליון שקלים

משרד הביטחון הסכים לפצות את משפחתו של מקסים בסקין ז"ל שנהרג ב-2008 בתאונה ברכב צבאי, למרות שנמצא אלכוהול בדמו. במסגרת פשרה בין הצדדים ויתרה המשפחה על דרישה להכיר בה כשכולה.

עו"ד אדיר שויגמן בתכנית אורלי וגיא – חולה ניוון שרירים נדחה מחברת הביטוח

רוב המבוטחים לא מודעים לחשיבות הייעוץ המשפטי בטרם פניה לחברת הביטוח, ולעיתים הדבר אף מביא לאיבוד הזכאות. עו"ד אדיר שויגמן השתתף בתוכנית הבוקר של "אורלי וגיא" בנוגע לתיק שמנוהל במשרדינו, בו חולה ניוון שרירים נדחה על ידי חברת הביטוח.

ניקה מזגנים במשרדי העירייה, נפל ויפוצה כספית

עובד שניקה מזגנית בעיריית אשדוד ונפל מסולם עליו עבד יפוצה ב – 120 אלף שקל. עובד חברת "ת.ד.ל. – שירותי מיזוג אוויר" נשלח, במסגרת עבודתו, לשטוף מזגנים בעיריית אשדוד. איך למרות המשימה שנראית על פניו פשוטה, העובד לא העריך כי היא תסתיים בתאונה.

נדיר: הפסדי השכר של נפגע עבודה חושבו עד גיל 80

נפגע עבודה ביקש לחשב את הפסדי השכר שלו הרבה אחרי גיל הפנסיה החוקי (67) כיוון שהוא איש עבודה שהתכוון להמשיך בעמלו עוד שנים רבות. חברת הביטוח "הפניקס" ניסתה להשתמש בחריצותו לרעתו, אך נדחתה.

הקשישה נפלה באוטובוס – הנהג נסע

שולמית עגמי בת ה-88 מאושפזת עם שברים באגן. לדבריה, נפלה משום שנהג האוטובוס לא טרח להמתין עד שתתיישב והמשיך בניסעה. חברת קווים בתגובה: "הפרטים שהתקבלו חסרים ואינם מאפשרים את המשך הבירור".

חולת אלצהיימר ברחה מהמעון – שמסרב לקבל אחריות

הקשישה נמצאה כעבור 24 שעות בחולות חוף הים באשקלון, בתום מבצע חיפוש עם עשרות מתנדבים. בני משפחתה תבעו את מרכז היום לתשושי נפש בעיר, שבמשך שעות רבות לא שם לב להיעדרה כתבתה של שלי טפיירו מתוך חדשות הערב של כאן 11.

נפצעו במהלך מרוץ הבוץ

ארבעה משתתפים ב"מרוץ הבוץ" שנערך בפארק הירקון במארס טוענים שנפצעו וטופלו בבית חולים בגלל מתקן שהוקם בצורה רשלנית בידי המארגנים, חברת כפיים אקטיב. כעת הם דורשים ממנה פיצוי.

יצא לחופשה באילת וחזר עם נכות לכל החיים

לא כך דמיין נ' ממרכז הארץ שתראה החופשה המשפחתית שלו באילת. במהלך שייט בננות בים הוא נפגע קשה מהסירה ולטענתו נקבעו לו אחוזי נכות לכל החיים. בחברת השייט לעומת זאת, טוענים שלא הקשיב להוראות הבטיחות. סיוט מתוך MAKO.

תביעה: עברה כריתת שדיים מניעתית והשחזור כשל

בת 46 עברה כריתה מניעתית של שדיה מחשש לסרטן בבית החולים רמב"ם. לאחר מכן עברה ניתוח לשחזור שדיים אך הוא נכשל ושדיה עוותו. כעת היא תובעת מיליוני שקלים ממשרד הבריאות. "השחיתו לי את השדיים. הייתי שפן ניסיונות שלהם", היא טוענת. המדינה והרופאים דוחים על הסף את הטענות. מתוך MAKO.

מינון כפול מהתרופה: אביגיל בת ה-12 קיבלה טיפול לקוי – ומתה מזיהום

אביגיל אזרד הגיעה במצב קשה לבית החולים הלל יפה לאחר שהתמוטטה בבית הספר, הרופאים אבחנו אצלה זיהום ברקמת המוח וקבעו טיפול תרופתי. בהמשך הועברה לבית החולים שיבא, שם הוחלפה התרופה ובעקבות טעות במינון חלה הידרדרות במצבה. "הילדה היפה והטהורה שלי הלכה ונעלמה".

עבר ניתוח בקע פשוט – ויצא עם אחוזי נכות

סוכן ביטוח בן 51 מתל אביב אובחן כסובל מבקע טבורי. הוא נכנס לניתוח קל שאמור לפתור את הבעיה, אך במקום זאת הניתוח רק החמיר אותה. כעת, לאחר שישה ניתוחים, הוא תובע את בית החולים איכילוב על רשלנות רפואית שהובילה לטענתו לאחוזי נכות.

ה'נוסע' פוצה ב-467.000 ש"ח בגין תאונה

קיבוצניק מהשפלה, המשמש כמנהל לוגיסטי בחקלאות – פוצה בכחצי מיליון שקלים לאחר שהיה מעורב בתאונת דרכים כנוסע.

300.000 ש"ח: 'בעט במשטח חקלאי'

בעט במשטח חקלאי, דרש להכיר בו כנפגע תאונת דרכים – ויפוצה בכ-300 אלף שקלים.

רבע מליון שקלים לילד שנפל במדרגות

ילד בן 9 שהגיע עם הוריו למתחם הכנסים והאירועים 'סולי סולה' ב'בית ראשונים' שבמושב ביתן אהרון, נפל לדברי הוריו, מגרם מדרגות במתחם – אל תוך מסלעה הצמודה לו, ונחבל בידו.

קשישה שנפלה באוטובוס של חברת קווים תפוצה בכ-440 אלף שקלים

עו"ד: פציעה שנגרמה באוטובוס, או כתוצאה מעלייה או ירידה ממנו – נחשבת כתאונת דרכים לכל דבר ועשויה לזכות בפיצוי.

הפרמדיק הגיע לטפל בפצוע – ונפצע קשות בעצמו בעת הפינוי

צוות מד"א הוזעק לקריאה של אדם שנפל מעץ, אך האלונקה שלו נשמטה ופגעה בגבו של הפרמדיק. לאחר שמד"א סירבו לקבל אחריות, הוא תבע אותם וזכה ב-250 אלף ש"ח.

תביעת מיליונים נגד 'פרופורציה'

החשד: מנתח לב-חזה שלא הוסמך לרפואה פלסטית ערך שאיבת שומן כושלת שגרמה לעיוותים קשים ברגליה של מטופלת צעירה.

דרך חתחתים

רוכבת אופניים בחרה במסלול רכיבה בפארק הירקון שהמליצה עליו רשות נחל. בזמן הרכיבה נתקלה בבוקר, נפלה ונפצעה. עכשיו היא תובעת מאות אלפי שקלים.

ניתוח מיותר גרם לעיוורון

האם קיימת בישראל תופעה של ניתוחי יתר הגורמים לנזקים? כך לפחות נטען בתביעה נזיקית אותה הגישה תושבת קריית ים באמצעות עוה"ד אנה אונגר ממשרד עורכי הדין אונגר שויגמן – נגד בית החולים רמב"ם ונגד משרד הבריאות המפעיל אותו.

נפצע בניסיון החילוץ ויפוצה

פס"ד: האב נפצע בניסיון חילוץ של בתו הפעוטה ממתקן גבוה ב'קיפצובה' – ויפוצה ב-340 אלף שקלים.

"מירוץ הבוץ" הסתיים בתביעה גדולה נגד עיריית ת"א ומארגנת האירוע

שישה חובבי ספורט שהשתתפו במירוץ נפצעו לאחר שנפלו מאחד המתקנים אל בריכת מים שלא "ספגה" את נפילתם, מה שגרם לטענתם לסגירת המתקן במהלך המירוץ. כעת הם תובעים פיצויים על הנזקים שנגרמו להם.

תביעה: זיהום לא אובחן בזמן – הרגל נקטעה

בת 66 טוענת שהצוותים רפואיים בבילינסון ובמוקד "טרם" התעלמו מתוצאות בדיקות שהעידו על הזיהום, וגרמו לעיכוב במתן טיפול אנטיביוטי הכרחי.

ניתוח קיסרי מיותר

יולדת שהגיעה לבית החולים ברזילי, נתקלה בהתעלמות בוטה מהצוות הרפואי ונאלצה לסיים את הלידה בניתוח קיסרי מיותר, וזאת מבלי שהייתה כל אינדיקציה רפואית, תוך גרימת סבל מיותר לתובעת.

נפל ושבר את הרגל לאחר ששוחרר מבית החולים – ופוצה במיליון שקלים

בית החולים לא אבחן את מצבו הרפואי של התובע כראוי ושחרר אותו באבחנה של מחלה ויראלית בלבד. כשיצא מבית החולים התעלף, שבר את הרגל ופוצה בלמעלה ממליון שקלים!

772 אלף ש' לרוכב אופניים שנפגע מרכב חולף

צעיר שנפגע בתאונת דרכים הגיש תביעה כנגד חברת הביטוח וזכה בפיצוי בסך של 402 אלף שקלים בנוסף לסך של 370 אלף שקלים שקיבל מהמוסד לביטוח לאומי.

הדייט הכי גרוע: זוג שחזר ממפגש רומנטי התנגש בחזיר בר

בסך 165 אלף שקלים. בני זוג מעמק חפר שעשו דרכם חזרה ממפגש רומנטי, התנגשו בחזיר בר שחצה את הכביש. לאחר מאבק משפטי הם זכו לפיצוי מחברת הביטוח.

כ-1.5 מיליון שקל לעובד שנפצע ביום כיף

כ-1.5 מיליון שקלים לגבר שנפצע בתאונת דרכים עת נהג על רכב מסוג "ריינג'ר" במסגרת יום כיף בעבודה.

תביעה: לקתה באירוע לבבי במהלך בדיקה ומתה לאחר שהופנתה שוב לאותה בדיקה

כותרת : המנוחה ביצעה בדיקה בבית החולים, וחרף התגובה החריפה שפיתחה בעקבות הבדיקה, לא הופקו הלקחים והיא נשלחה בשנית לביצוע בדיקה זהה- רק שהפעם זה נגמר במוות.

בית המשפט הכיר בנזקי עמוד שדרה של רופא שיניים כפגיעה שנגרמה עקב עבודתו (מיקרו טראומה) וזאת חרף סירוב המוסד לביטוח לאומי להכיר בכך.

ביטוח לאומי סירב בתחילה לבקשה, אבל בעקבות ערעור לביהמ"ש וחוות דעת רפואית נקבע שהבעיות בעמוד השדרה הן תוצאה של עבודה אינטנסיבית.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף סביב הנושא

לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס:
דילוג לתוכן